KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14179008
nr 1417 9008
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Blandteknik, Signerad, Interiör. Bildmått: 37x28cm, yttermått inklusive ram: 55x44cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
måndag 6 september 2021
kl 18:32:03
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow